bootstrap theme


Theofee Hanka Kopecká

 od 14. minuty se dozvíte výstižně o Hydrogelu, níže najdete
e-maily paní Kopecké a její zkušenosti s Hydrogelem 

Velmi mile nás dnes překvapil e-mail od paní Kopecké, který bez editace přikládáme (22. 1. 2020)


Dobrý den,

i vám přeji osobně i profesně úspěšný rok 2020 a ráda kouknu na výhodnou nabídku at případně stihnem s přáteli objednávku do konce ledna. Zrovna jsem hydrogel doporučovala kamarádce co bude zakládat zahradu, se slovy, že za mě sázet stromky a keře za současných srážkových podmínek jsou vyhozené peníze ztráta času, peněz a velká lekce soucítění pozorovat jak mi to hyne. Zahradničím od dětství, 10 let mám vlastní dosti velkou přírodní zahradu, a posledních 6- 8 let by moje zahrada bez hydrogelu u zejména mladších sazenic a květin, ale už i rajčat, okurek atp. byla prostě jen saharská chcíplotina. To co investuji do hydrogelu se mi bohatě vrátí v kráse a nádheře mé zahrady, taky mám čas ji pozorovat z houpací sítě a ne jen lítat s hadicí a snažit se zalít co jde. I díky hydrogelu si užívám ranní smoothie z jahod, borůvek, rakytníků, třešní, broskví a dalších lahůdek, které by mi jinak pochcípaly. 

S úctou a přáním všeho dobrého 

Hanka Theofee Kopecká

Dobrý den paní Kopecká,

bude se nám teď lépe usínat s pocitem, že nemarníme hydrogelovou osvětou čas a lidem opravdu pomáhá v konkrétních situacích. 

Napsala jste to tak krásně marketingově, že bychom to ihned použili na web nebo Facebook, samozřejmě jen s Vaším svolením a netrváme na tom :) 

Hezký večer. 

Dobrý den,

to klidně můžete, ale až se příští týden vrátím, tak vám s chutí napíšu na čem všem jej mám vyzkoušený.

Pro mě je zahradničení obrovská vášeň, přátelé někdy říkají že posedlost. Nejsem tam každodenně, ale když to v sezoně jde tak 2-3 dny v týdnu ale taky někdy třeba za 10 dní, a to mi věřte, že nebýt hydrogelu jsem nahraná a pravidelně křísím. Pravda, musí se vychytat množství podle typu zeminy, ale skutečně loni jsem to narvala pod každou sazenici jahody, rajčete, dýní atd. A na zálivce to bylo hodně znát, nejvíc v tom, že jsem ušetřila čas a stíhala se mou zahradou i kochat ne se tam jen uzalejvat k smrti. Psala jsem to upřímně a nebude mi vadit, když to použijete, protože já jsem vám za hydrogel skutečně vděčná. Nebýt něj, pochcípalo by mi toho mnohem víc a není nic horšího než vidět svou milovanou zahradu jak vám zdechá před očima. Takhle jsem loni zavařila přes 50 skleniček rajčat, sklidila aspon 30 kg paprik a o dalším ani nemluvím. Letos hodlám hydrogel zapravit do kanadských borůvek, mám vytuněných 10 odrůd takže mi zrají od půlky července do mrazu, božské. 

Dostanou i rakytníky a asi přidám k broskvím, zejména při dozrávání potřebují dodatečnou zálivku a to je přesně v době kdy nevím co zalévat dřív. 

Přeji příjemný dny a příští týden vám to "učešu"a sepíšu a prosím vytrvejte stojí to za to. 

S úctou 

Theofee

Určitě pomůže také Vám...